Poszukiwacze Przygód - tylko ci wtajemniczeni :)

TYLKO DLA WTAJEMNICZONYCH POSZUKIWACZY PRZYGÓD!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2012-03-09 17:45:44

 Sophyia

Administrator

Zarejestrowany: 2012-03-09
Posty: 7
Punktów :   
WWW

jakie kolonie

Mamy do wyboru na http://www.poszukiwaczeprzygod.pl:
Akademię Umysłu lub Przystań wyobraźni. Ja jestem za tym drugim, wówczas jechałabym na gitarowy


Hoc est iuramentum. Verbum sagittariorum.

Offline

 

#2 2012-03-09 19:53:18

julka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-09
Posty: 2
Punktów :   

Re: jakie kolonie

Cześć : )
Oczywiście dzięki za telefon S, ja też jeśli miałabym jechać, to na jakiś obóz z Przystani wyobraźni : aktorski/modelingu albo taneczny.
Także na razie jest chyba 2:0

Offline

 

#3 2012-03-09 21:51:55

Magdarynka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-09
Posty: 5
Punktów :   

Re: jakie kolonie

Ej! Ja chce jechać na medyka! Muszę wreszcie wykonać tą laparoskopie! Dlatego będę Was niestrudzenie namawiać na Akademię. W końcu ostatnio byłyśmy w górach to teraz czas na morze(sama nie wierzę, że o tym w ogóle pomyślałam, ale czego się nie robi dla medycyny)! Proszę!<oczy kotka ze Shreka> Teraz już jest 2:1. Czekamy na więcej. Chyba, że któraś z moich poprzedniczek zamierza zmienić zdanie o.O


And go follow the footsteps I'm makin my own
Only way that I know how to escape from this 8 Mile Road...

Offline

 

#4 2012-03-09 22:27:30

 Sophyia

Administrator

Zarejestrowany: 2012-03-09
Posty: 7
Punktów :   
WWW

Re: jakie kolonie

O nie, nie, nie. Nie ma tak tak dobrze. Angela (na przykład) nie może jechać nad morze. Poza tym nad morzem są takie piękne ośrodki, że mucha nie siada. No, wiecie, ja miałam te kilka lat temu takie luksusy, jak poobrywane kafelki, latająca deska klozetowa, karaluchy, piasek na łóżku, spadające parapety i ta cudowna rura nad naszymi głowami, gdzie co chwilę przelatywały ścieki. Dobrze, poświęcę się na Akademię... ale za rok. Dziewczyny, co z wami! Postaram się w góry załatwić nam kilku chłopców Chcę namówić Michała (kojarzycie, nie?) i jego "świtę", czyli podopiecznych Big Cyca. Więc jest 3:1, bo doliczam Angelę. Ach, i jeszcze Kasia O., która tez jest za przystanią. Magda, poświęcę się dla ciebie i twojej medycyny za rok. Obiecuję, że będziesz mnie mogła połamać i poskładać z powrotem, jak nie dotrzymam tej obietnicy.


Hoc est iuramentum. Verbum sagittariorum.

Offline

 

#5 2012-03-10 09:47:01

Magdarynka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-09
Posty: 5
Punktów :   

Re: jakie kolonie

Nie no, super. Jak widać jestem przyparta do ściany. To takie niesprawiedliwe! A w ogóle to kto jeszcze zamierza jechać? To jest okropne bo strasznie chcę z Wami jechać, ale również zależy mi na medycynie. A co do Twojej obietnicy Sophyia, to ja mogę powiedzieć podobnie: teraz nad morze, za rok w góry. Kółeczko się zamyka.^^


And go follow the footsteps I'm makin my own
Only way that I know how to escape from this 8 Mile Road...

Offline

 

#6 2012-03-10 13:17:18

 Sophyia

Administrator

Zarejestrowany: 2012-03-09
Posty: 7
Punktów :   
WWW

Re: jakie kolonie

Ale muszę jeszcze pogodzić wszystko z dziewczynami (Julką, Kasią, Weroniką, Angelą). Zależy mi na tym, żebyśmy się wszystkie spotkały, a ten pomysł to jedyne wyjście . I owszem, jesteś przyparta do ściany, a ja mam łuk pomimo twojej samowystarczalności Nie no, żartuję teraz. Ja za rok jadę na psycho. Wtedy zobaczymy się dwa razy Nie lepsze wyjście?


Hoc est iuramentum. Verbum sagittariorum.

Offline

 

#7 2012-03-10 21:06:07

Magdarynka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-09
Posty: 5
Punktów :   

Re: jakie kolonie

Bardzo krucha i wąska jest granica między pogodzeniem, a dostosowaniem się. Oczywiście również chciałabym abyśmy się znów spotkały w jak najpełniejszym składzie. Jednak w tym momencie wygrywa realizm. Żaden obóz z Przystani Wyobraźni do mnie nie przemawia. Wolałabym jechać w góry i oczywiście rozumiem, że Ty Zosiu również, w końcu spędzać wakacje praktycznie w swoim miejscu zamieszkania to mało opłacalna inwestycja(chyba, że istnieją inne przeciwwskazania jak u mnie). Jeśli tak dalej pójdzie to raczej spotkamy się dopiero w następne wakacje, bo znając życie znów pojadę na Akademię. No cóż, ta oferta jest bardziej pode mnie. Mogłabym jechać na cztery obozy, a w Przystani praktycznie zero. Prawda jest taka, że i tak będziemy na innych obozach, w innych pokojach. Każdy będzie się trzymał ze swoją ekipą. A oprócz ponownego spotkania z Wami nic mnie w tych wakacjach w górach nie zachęca:/ No i kicha.


And go follow the footsteps I'm makin my own
Only way that I know how to escape from this 8 Mile Road...

Offline

 

#8 2012-03-10 21:29:36

 Sophyia

Administrator

Zarejestrowany: 2012-03-09
Posty: 7
Punktów :   
WWW

Re: jakie kolonie

MAGDA! Po pierwsze - byłam dokładnie tam, w Jantarze, spędzałam tam większość swoich wakacji w dzieciństwie i powiem szczerze, że to jest po prostu okropne miejsce. Basen zachęca? tylko na obrazku. Wiesz, tam na serio jest nieciekawie, wszystko się rozpada. Po drugie - moje przeciwwskazania jechania nad morze nie opierają się na tym, że mieszkam zaraz obok, tylko na tym, że jeśli bym tam pojechała, to Angela nie może (nie wiem, na czym ona to opiera, ale nie może), Kasia też twierdzi, że lepiej będzie w górach. Poza tym, jak ja jadę na gitarre z Kasią i Angelą, Julka prawdopodobnie na aktorski, ty mogłabyś z nią. Osobiście zastanawiam się nad tym, żebyśmy wszystkie pojechały na bollywood. mają ciekawą ofertę. Nie wiem jeszcze, jak mogę cię przekonać w inny sposób, Magdo, ale wierz mi, że bardzo, ale to bardzo za wami wszystkimi tęsknię i chciałabym się z wami zobaczyć. Jeśli chodzi o pokoje, to żebyśmy były razem w jednym pokoju, wystarczy to zapisać w dodatkowych uwagach w tym świstku, który tam trzeba dać - wiesz, te kartki z twoim cv i całą resztą. Serio mi zależy, więc proszę, nie stawiaj się, będzie fajnie, jedź z nami, bo powoli stawiasz mnie w stan depresji!


Hoc est iuramentum. Verbum sagittariorum.

Offline

 

#9 2012-03-11 09:16:03

Magdarynka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-09
Posty: 5
Punktów :   

Re: jakie kolonie

Po pierwsze chyba nie sądzisz, że ja chciałabym jechać nad morze. Mnie ten ośrodek w ogóle nie zachęca, wręcz przeciwnie nawet, a basenu... Pływanie mnie jakoś nie kręci. Cały czas chodzi mi tylko o medycynę. Po prostu strasznie mi na tym zależy, a na Przystani nie ma nic dla mnie. No widzisz, Angela nie może jechać nad morze, a ja w góry i każdy ma swoje powody. Myślałam nad aktorskim, ale wiesz, jakoś mnie to nie pociąga. Co oni tam robili, bo na pewno nie coś co bym polubiła. No niestety, moje rozliczne "talenty" oczywiście bardzo ułatwiają sprawę. A do Bollywood trzeba się umieć ruszać. Ciągle chodzę w glanach, skejtach i spodniach z wiszącym krokiem, to chyba wystarczy za odpowiedź. Uwierz, że ja też chciałabym się z Wami spotkać i mi zależy. Jednak, będę teraz okropna, ale to norma u mnie, troszkę bardziej zależy mi na medycynie. Bardzo szkoda, na pewno byłoby świetnie. Pamiętacie na literackim? Było dużo zajęć, każdego ciekawiły więc nie ma problemu. Mnie by teraz te z Przystani nudziły i po prostu bym się męczyła. I proszę bez szantażu, równie dobrze mogę powiedzieć, że ja dostanę depresji bez medyka. W końcu miałam na niego jechać już rok temu. Byłam taka zachwycona jak go zobaczyłam w ofercie na 2012, że nawet na początku reszty nie widziałam. Wiem, że jestem strasznie uparta i w ogóle okropna, ale bywa.


And go follow the footsteps I'm makin my own
Only way that I know how to escape from this 8 Mile Road...

Offline

 

#10 2012-03-11 13:12:55

 Sophyia

Administrator

Zarejestrowany: 2012-03-09
Posty: 7
Punktów :   
WWW

Re: jakie kolonie

Oficjalnie ogłaszam, że będę cię napsatować telefonami. nie jesteś okropna (wierz mi, gadasz z przyszłą psychoterapeutką), to co mówisz jest w pelni uzasadnione, wiem, że ci zależy. Mnie po prostu zależy na tym, żeby każda z nas odnalazła się w ty towarzystwie, w jakim chce, robiła to, co chce... do niczego nie zmuszam. Po prostu, ot tak mi zależy. Dobrze, w porządku, pogadam ze wszystkimi dziewczynami o Akademii...  I ty też pogadaj... jeśli aż tak bardzo chcesz tam jechać


Hoc est iuramentum. Verbum sagittariorum.

Offline

 

#11 2012-03-11 16:26:20

julka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-09
Posty: 2
Punktów :   

Re: jakie kolonie

Kurde no. Nie chcę Cię zniechęcać Zosia, bo widzę że Ci serio na tym zależy. Tak samo jak mi, bo chciałabym się z Wami spotkać. Ale jestem też jestem realistką i widzę to w czarnych barwach, bo ja na 100 % nie wybieram się na Akademię i myślę że Gosią S. też nie. Nic mi tam nie odpowiada. Matma? Medycyna? Jakieś prawnicze? Proszę Was. Ja nie zamierzam w wakacje myśleć i nic mnie tam nie interesuje. Męczyłabym się tam jak Magda w Murzasichle/lu. ( Jak to się odmienia ?! ) Bollywood też odpada. Nie wiem, jakoś nie ciągnie mnie do tego, mają dziwne kropki te czerwone na czołach. Jak już to taneczny bardziej ; ) Może spotkamy się gdzieś za rok? Nie chcę nikogo zniechęcać, ale każdy ma prawo jechać na to, na co ma ochotę, nic na siłę. Ja na przykład, dostosuję się do tego żeby jechać do Murzasichl... na II turnus. Bo nieoficjalnie chciałabym jechać na III turnus z obozu modelingu bo aktualnie tylko ten jest wolny. Więc dziewczęta, decydować się tu szybko. Uzgodnijmy 'coś'.

Offline

 

#12 2012-03-11 18:53:05

Magdarynka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-09
Posty: 5
Punktów :   

Re: jakie kolonie

Mówiąc szczerze jesteśmy w nie za miłej sytuacji. Każdy chce, ale prawda jest taka, że tutaj kompromis raczej jest nie możliwy. Ja na prawdę nie zamierzam Was namawiać na Akademie. Tak jak już Jula wspomniała, nie chce się jej myśleć w wakacje. Z tego założenia wychodzi większość ludzi, zdaję sobie sprawę. Jestem jedna z niewielu tych dziwnych i nie jest to dla mnie nowość. Szkoda, że się nie spotkamy, bardzo żałuje. Jednak nie warto się zmuszać do czegokolwiek. Niech każdy pojedzie na to co jemu odpowiada. Może za rok się zgramy.


And go follow the footsteps I'm makin my own
Only way that I know how to escape from this 8 Mile Road...

Offline

 

#13 2012-03-11 19:18:09

 Sophyia

Administrator

Zarejestrowany: 2012-03-09
Posty: 7
Punktów :   
WWW

Re: jakie kolonie

dziewczyny, obgadałam jeszcze wszystko z Kasią i Weroniką i zdaje się, że właśnie rodzice mi rezerwują esta guitarra na II turnus. Jula, jedziesz ze  mną na drugi? Niech przynajmniej ktoś


Hoc est iuramentum. Verbum sagittariorum.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bakugan-wojownicy.pun.pl www.pkair.pun.pl www.pokeland.pun.pl www.kosmicznainwazja.pun.pl www.td-zseis.pun.pl